Vimmerbyortens RF 2011-05-15
EQUIPE datasystem: Senaste startlista 2011-05-12 kl. 10:20
Klass 4 - Dressyr Lätt B:3
Klass 3 - Dressyr Lätt A:3
Klass 2 - Dressyr Lätt A:4
Klass 1 - Dressyr Medelsvår C:2

Klass 4 - Dressyr Lätt B:3
10 anmälda
Överdomare: Sittande
Tävlingsledare: Ann Karlsson
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
-1Sofia JohanssonTroja
   34
1Cajsa LindkvistWhip´s Diablo
 Ekenässjöns HSKWhip Lash xx - okänd22
2Frida KarlssonDonova (67)
 Vetlandaortens RFMetall - Matador II (Finl. 53)18
3Sandra SandahlJazzo (SWB)
 Vetlandaortens RFEpson - Tamburin26
4Matilda LindkvistSeize The Moment
 Braås P&RKNorson - Illum23
5Marie JohanssonCarmen (F.2) (SWB)
 Målilla R&KSLemon - Zorn17
6Rebecca BergquistLapard
 Eksjöortens RFJeopardy - Herkules3
7Rebecka HermanssonWaikiki
 Vimmerbyortens RFPablo Hit - Contango14
8Emelie DahlbergDiamond Aroma
 Vimmerbyortens RFAram - King of Diamonds9
9Elin BruusXerxes B
 Vetlandaortens RFLandor S - Jasper8
 
till toppen

Klass 3 - Dressyr Lätt A:3
10 anmälda
Överdomare: Sittande
Tävlingsledare: Ann Karlsson
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Annika Rönning OlssonMagic Moment
 Vimmerbyortens RF 33
2Ann-Sofie NilssonBarcilonette
 RK UddenMidt-West Ibi-Light - Indus24
3Stina ThalinDutch Flamingo R
 Bratteborgs RSDutch Oil - Belasco31
4Linnea SundmanCarmenzita
 Ostkustens DRCesam - Lambert29
5Liz KarlssonZazza
 Fagereke RFRathaplan - Goudsmid19
6Rebecka HermanssonWaikiki
 Vimmerbyortens RFPablo Hit - Contango14
7Mirjam BlomsterCamille
 Vimmerbyortens RFDardel - Walör6
8Frida KarlssonDonova (67)
 Vetlandaortens RFMetall - Matador II (Finl. 53)18
9Marie JohanssonCarmen (F.2) (SWB)
 Målilla R&KSLemon - Zorn17
10Sandra SandahlJazzo (SWB)
 Vetlandaortens RFEpson - Tamburin26
 
till toppen

Klass 2 - Dressyr Lätt A:4
6 anmälda
Överdomare: Sittande
Tävlingsledare: Ann Karlsson
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Ann-Sofie NilssonBarcilonette
 RK UddenMidt-West Ibi-Light - Indus24
2Johanna SkärlundDuwall
 VästerviksortenWarsteiner - Trofé27
3Linnea SundmanCarmenzita
 Ostkustens DRCesam - Lambert29
4Rebecca AnderssonCamomille
 Eksjöortens RFAkribori - Lambert1
5Åsa BossonChapsy
 Ekenässjöns HSKChapman - Legend7
6Sofie LampaChili
 Kinda RFUttini - Kaliber21
 
till toppen

Klass 1 - Dressyr Medelsvår C:2
8 anmälda
Överdomare: Sittande
Tävlingsledare: Ann Karlsson
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Sofie LampaChili
 Kinda RFUttini - Kaliber21
2anni högbergDoronic
 Bratteborgs RSDonnerfly - Bellini15
3kristina torstensson-anderssonSindarve Magi
 Vimmerbyortens RFHugo - Marcus32
4Johanna SkärlundDuwall
 VästerviksortenWarsteiner - Trofé27
5Tina BeckerRiver Dance
 Ostkustens DRRhodes Scholar - Cordeur2
6Rebecca AnderssonCamomille
 Eksjöortens RFAkribori - Lambert1
7Rebecka EnglundCarisma
 Oskarshamns RKCortus - Diligo xx (FR)12
8Åsa BossonChapsy
 Ekenässjöns HSKChapman - Legend7
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport