Vimmerbyortens RF 2011-05-14
EQUIPE datasystem: Senaste startlista 2011-05-12 kl. 10:18
Klass 3 - Dressyr Lätt C:1 Kategori B + C
Klass 3 - Dressyr Lätt C:1 Kategori D
Klass 2 - Dressyr Lätt B:0 Kategori B + C
Klass 2 - Dressyr Lätt B:0 Kategori D
Klass 1 - Dressyr Lätt A:1 Kategori B + C + D

Klass 3 - Dressyr Lätt C:1 Kategori B + C
5 anmälda
Överdomare: Sittande
Tävlingsledare: Ann Karlsson
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Hanna KarlssonLaeryds Japp
 Vimmerbyortens RF 8
1Tuva SvakkoGlimt
 VästerviksortenMalte - Jolster14
2Melinda SvenssonTaigans Pepperoni
 Vimmerbyortens RF 15
3Ellen KällgrenBjörkens Lexie
 Eksjöortens RFSkattegårds Miramis RNF 16-S - Sörbys Lotus RNF 12011
4Frida GudmunsÚnGrey Pearl
 Vimmerbyortens RF 5
 
till toppen

Klass 3 - Dressyr Lätt C:1 Kategori D
4 anmälda
Överdomare: Sittande
Tävlingsledare: Ann Karlsson
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Katja AhlströmShirad
 Boxholms RKSergi van Vreeburch - Baccarat ox2
2Lisa KarlssonÖnnarps Laban
 Ishults SKAlladin - Öxenholm Marble Jr9
3Isabel SkogöHagens Tintomara
 Västerviksorten 16
4Josefine AhlgrenMunsboro Tato
 Theleborgs RS 1
 
till toppen

Klass 2 - Dressyr Lätt B:0 Kategori B + C
3 anmälda
Överdomare: Sittande
Tävlingsledare: Ann Karlsson
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Hanna KarlssonLaeryds Japp
 Vimmerbyortens RF 8
1Melinda SvenssonTaigans Pepperoni
 Vimmerbyortens RF 15
2Frida GudmunsÚnGrey Pearl
 Vimmerbyortens RF 5
 
till toppen

Klass 2 - Dressyr Lätt B:0 Kategori D
5 anmälda
Överdomare: Sittande
Tävlingsledare: Ann Karlsson
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Katja AhlströmShirad
 Boxholms RKSergi van Vreeburch - Baccarat ox2
2Clara RydholmFredriksbergs Onyx
 VästerviksortenDart Light RNF - Silverlea Buckskin13
3Lisa KarlssonÖnnarps Laban
 Ishults SKAlladin - Öxenholm Marble Jr9
4Josefine AhlgrenMunsboro Tato
 Theleborgs RS 1
5Matilda FranssonMarcell
 Växjö RidklubbBilikov ox - Kairouan ox3
 
till toppen

Klass 1 - Dressyr Lätt A:1 Kategori B + C + D
3 anmälda
Överdomare: Sittande
Tävlingsledare: Ann Karlsson
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Hanna KarlssonGolden Tango
 Målilla R&KSokänd - okänd7
1Kajsa RosÚn WikstenManilla
 Målilla R&KSFredriksberg Chopin - Ballestero12
1Matilda FranssonMarcell
 Växjö RidklubbBilikov ox - Kairouan ox3
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport