Vimmerbyortens RF 2010-06-12 - 2010-06-13
EQUIPE datasystem: Senaste startlista 2010-06-11 kl. 16:01
Klass 1 - Hoppning 1.20 bed. A:0 Avd. A
Klass 1 - Hoppning 1.20 bed. A:0 Avd. B
Klass 2 - Hoppning 1.20 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. A
Klass 2 - Hoppning 1.20 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. B
Klass 3 - Hoppning 1.15 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. A
Klass 3 - Hoppning 1.15 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. B
Klass 4 - Hoppning 1.10 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. A
Klass 4 - Hoppning 1.10 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. B
Klass 5 - Hoppning 1.10 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. A
Klass 5 - Hoppning 1.10 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. B
Klass 6 - Hoppning 1.00 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. A
Klass 6 - Hoppning 1.00 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. B
Klass 7 - Hoppning 0.90 bed. Clear Round Avd. A
Klass 7 - Hoppning 0.90 bed. Clear Round Avd. B
Lista 100 - Lista över Uppstallning lördag Hästar
Lista 200 - Lista över Uppstallning söndag Hästar
Lista 300 - Lista över Meetinguppstallning Hästar

Klass 1 - Hoppning 1.20 bed. A:0 Avd. A
39 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
-2Josefine SvenssonChiquita
   136
-1Maja BacklerTipperary S
   133
1Rebecka NyhlenSwing for Eagel
 VästerviksortenElectro - Racot91
2Mats TorstenssonGinger Rose
 Ölands RFAs You like it - Grunewald120
3Olly SwärdPoucetteCome Zi Come Za
 Lidköpings RKRobin Z - Billion xx114
4Johanna EgermoFlorence
 VästerviksortenLandlord - Jasper20
5Sandra FranssonLiverpool 32
 Vimmerbyortens RFLandor S - Calypso II28
6Ida BrånängCyrano
 VästerviksortenCanonicus - Noble Roi xx10
7Michaela Gjörloff HenrikssonPriceless
 Billdals RKLandfriese II - Pilot31
8Josefina NordlundVerdy
 Vetlandaortens RFQudrum Dealubry - Landadel90
9Mikaela OvedalVirgio Daylight
 VästerviksortenLucky Light - Aladin Z92
10Jenny PaulssonMiriam
 Värnamobygdens RFLandlord - Duell94
11Sofia PartanenTybalia
 Mariestads RKKarandasj - Narcos II93
12Tova LindbäckPhilippa
 Ölands RFStanford - Wildvogel xx74
13Lovisa KlingMay del Mar
 VästerviksortenEverest - Marramas67
14Ida LindersonZinfandel
 VästerviksortenCortez - Chirac76
15Angelica NilssonLou Bega
 Ölands RFLacantus - Acobat II86
16Elisabeth MalmströmSander
 VästerviksortenGrandeur - King Gotthard83
17Karin SköldCasus
 Grevagårdens RFCharisma II - Silver Look xx101
18Frida SvenssonCaramelle
 Vimmerbyortens RFCastor - Modesto112
19Mats TorstenssonLaquest KJ
 Ölands RFRobin Z - Hertigen121
20Josefina GunnarssonBianco
 VästerviksortenCardento - Strong Statement xx35
21Olly SwärdPoucetteZsa Zsa Bloom
 Lidköpings RKRobin Z - Billion115
22Johanna EgermoPretty Woman
 VästerviksortenBonaparte - Hertigen19
23Sandra FranssonElvira
 Vimmerbyortens RFCardento - Erbstein27
24Ida BrånängCnipperdolling
 VästerviksortenContendro I - Atatuerk9
25Michaela Gjörloff HenrikssonJulia Roberts
 Billdals RKMarco Mitras - Marino30
26Emma SopelsaRomeo
 Växjöortens FKCortus - Almeto Z102
27Ida SöderberghDaylight
 Nybro RidklubbChess - Asterix116
28Nickie ExcellieRiosha
 Jönköpings FKRobin Z - Urbino23
29Malin BörjesonPicasso L
 Grevagårdens RFPablo - Alexon D11
30Joakim DidrikJawa
 Eksjöortens RFJust 4 You (SWB) - Pomme Royal15
31Victoria DeringMunsboro Finton
 Billdals RKOkänd - Okänd12
32Sandra FranssonLord Marco
 Vimmerbyortens RFFeliciano - Chirac29
33Sofie JakobssonWilma
 VästerviksortenVon Velten - Lombard45
34Fanny HåkanssonC.Q. Z
 Ölands RFCalvin Z - Quidam de Revel SF43
35Anna JohnssonLady Teemer
 Borås FKAerline H - Charlie Boy xx55
36Agneta KarlssonGabriel QT
 HultsfredsbygdenGoldlöwe - Anshan xx63
37Evelina GranströmCasorne KJ
 RK UddenCasa Grande - Ahorn33
 
till toppen

Klass 1 - Hoppning 1.20 bed. A Avd. B
6 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
101Mats TorstenssonAfter Eight
 Ölands RFRagazzo - Asterix119
102Peter OttossonShoreline
 VästerviksortenFeliciano - Atlantic Boy xx126
103Josefina GunnarssonCelizto
 VästerviksortenCellestial - Dobrock34
104Mats TorstenssonComet
 Ölands RFCardento - Irco Marco122
105Anna JosefssonElectra S
 Vetlandaortens RFElmshorn - Cor de la Bryčre57
106Mats TorstenssonAkka S
 Ölands RF 131
 
till toppen

Klass 2 - Hoppning 1.20 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. A
51 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
-2Josefine SvenssonChiquita
   136
-1Maja BacklerTipperary S
   133
1Alexandra ErikssonStanciano
   130
2Mats TorstenssonLaquest KJ
 Ölands RFRobin Z - Hertigen121
3Olly SwärdPoucetteZsa Zsa Bloom
 Lidköpings RKRobin Z - Billion115
4Joakim DidrikJawa
 Eksjöortens RFJust 4 You (SWB) - Pomme Royal15
5Ida BrånängCyrano
 VästerviksortenCanonicus - Noble Roi xx10
6Johanna EgermoFlorence
 VästerviksortenLandlord - Jasper20
7Sandra FranssonElvira
 Vimmerbyortens RFCardento - Erbstein27
8Michaela Gjörloff HenrikssonJulia Roberts
 Billdals RKMarco Mitras - Marino30
9Mikaela OvedalVirgio Daylight
 VästerviksortenLucky Light - Aladin Z92
10Rebecka NyhlenSwing for Eagel
 VästerviksortenElectro - Racot91
11Josefina NordlundVerdy
 Vetlandaortens RFQudrum Dealubry - Landadel90
12Sofia PartanenTybalia
 Mariestads RKKarandasj - Narcos II93
13Frida PeterssonCapich
 Gamleby RKAngard - Gont97
14Johanna PerssonWelmoed
 Vetlandaortens RFHold Up Premier - Goodtimes95
15Jenny PaulssonMiriam
 Värnamobygdens RFLandlord - Duell94
16Erika LorenssonAlabárdos Rabló
 RK UddenOkänd - okänd80
17Ida LindersonZinfandel
 VästerviksortenCortez - Chirac76
18Tova LindbäckPhilippa
 Ölands RFStanford - Wildvogel xx74
19Elisabeth MalmströmCarisma Heart (SWB)
 VästerviksortenCardento - Irco Mena82
20Angelica NilssonLou Bega
 Ölands RFLacantus - Acobat II86
21Hanna MorellLennox Lewis
 Ölands RFLand Classic - Gloster84
22Malin SandinZimona
 MantorpsryttarnaSwift - Robin Z99
23Emma SopelsaRomeo
 Växjöortens FKCortus - Almeto Z102
24Karin SköldCasus
 Grevagårdens RFCharisma II - Silver Look xx101
25Frida SvenssonCaramelle
 Vimmerbyortens RFCastor - Modesto112
26Ida SöderberghDaylight
 Nybro RidklubbChess - Asterix116
27Lovisa KlingMay del Mar
 VästerviksortenEverest - Marramas67
28Nickie ExcellieRiosha
 Jönköpings FKRobin Z - Urbino23
29Sandra FranssonLord Marco
 Vimmerbyortens RFFeliciano - Chirac29
30Johanna BernsholtElectric Trouble G
 Oskarshamns RKElectro - Koncerz xx6
31Malin BörjesonPicasso L
 Grevagårdens RFPablo - Alexon D11
32Sara JohannessonMagia
 Svarttorps RSReval - Kantusz47
33Mats TorstenssonGinger Rose
 Ölands RFAs You like it - Grunewald120
34Olly SwärdPoucetteCome Zi Come Za
 Lidköpings RKRobin Z - Billion xx114
35Joakim DidrikChrysler
 Eksjöortens RFCardento - Goldlöwe14
36Ida BrånängCnipperdolling
 VästerviksortenContendro I - Atatuerk9
37Johanna EgermoPretty Woman
 VästerviksortenBonaparte - Hertigen19
38Michaela Gjörloff HenrikssonPriceless
 Billdals RKLandfriese II - Pilot31
39Josefina GunnarssonBianco
 VästerviksortenCardento - Strong Statement xx35
40Anna JohnssonLady Teemer
 Borås FKAerline H - Charlie Boy xx55
41Victoria DeringMunsboro Finton
 Billdals RKOkänd - Okänd12
42Agneta KarlssonGabriel QT
 HultsfredsbygdenGoldlöwe - Anshan xx63
43Pernilla JohanssonAsterix
 Kinda RFOkänd54
44Evelina GranströmCasorne KJ
 RK UddenCasa Grande - Ahorn33
45Sofie JakobssonWilma
 VästerviksortenVon Velten - Lombard45
46Fanny HåkanssonC.Q. Z
 Ölands RFCalvin Z - Quidam de Revel SF43
47Beatrice Henriksson2 Hot 4 U
 VästerviksortenLove 2 U 2 - Beach Boy39
48Elisabeth MalmströmSander
 VästerviksortenGrandeur - King Gotthard83
49Sandra FranssonLiverpool 32
 Vimmerbyortens RFLandor S - Calypso II28
 
till toppen

Klass 2 - Hoppning 1.20 bed. A Avd. B
13 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
-101Josefine SvenssonCool porter S
   135
101Mats TorstenssonAfter Eight
 Ölands RFRagazzo - Asterix119
102Peter OttossonShoreline
 VästerviksortenFeliciano - Atlantic Boy xx126
103Elin GladhDorinne
 Tranås RidklubbSolos Carex - Damiro32
104Viktoria KarlfeldtMr Cochran
 VästerviksortenCasir Ask - Origo61
105Lina KarlssonDalwhinnie
 Vetlandaortens RFQuite Easy - Lion D'or x66
106Mats TorstenssonAkka S
 Ölands RF 131
107Anna JosefssonElectra S
 Vetlandaortens RFElmshorn - Cor de la Bryčre57
108Martin StåhlforsMr Combat
 Ölands RFTornesch - Irco Mena109
109Nikki MattssonCassidi Girl
 Vetlandaortens RF 128
110Josefina GunnarssonCelizto
 VästerviksortenCellestial - Dobrock34
111Peter OttossonQuick Rouge
 VästerviksortenQuidames Rubin - Guille Rock xx127
112Mats TorstenssonComet
 Ölands RFCardento - Irco Marco122
 
till toppen

Klass 3 - Hoppning 1.15 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. A
29 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Anne LarsenSam´s Mystery
 Ishults SKSambesi - Mozart72
2Emma SimonssonVulcano
   132
3Agneta KarlssonEnya-Csardiania
 HultsfredsbygdenStanford - Napoleon62
4Alexandra ErikssonStanciano
   130
5Elisabeth MalmströmCarisma Heart (SWB)
 VästerviksortenCardento - Irco Mena82
6Emilia NilssonChanell-J
 VästerviksortenCharon - Picard88
7Angelica NilssonSchnecke
 Ölands RFUskudar des Malais (SF) - Alpen Fürst87
8Josefin MagnussonCoral Bonfire
 Vikbolandets RFCortez - Diplomat81
9Erika LorenssonAlabárdos Rabló
 RK UddenOkänd - okänd80
10Johanna PerssonWelmoed
 Vetlandaortens RFHold Up Premier - Goodtimes95
12Johanna Torudd-OlssonQuite Good Guy
 Ölands RFQuite Easy - Grunewald123
13Nikki MattssonCassidi Girl
 Vetlandaortens RF 128
14Malin SandinZimona
 MantorpsryttarnaSwift - Robin Z99
15Daniel PetersonStifling Boy
 Ekenässjöns HSKCortus - Kadrilj96
16Nellan Söderquist WidenstedtWhite Feet
 RK UddenOkänd - Okänd117
17Martin StåhlforsQaramell
 Ölands RFFeliciano - Anart110
18Beatrice Henriksson2 Hot 4 U
 VästerviksortenLove 2 U 2 - Beach Boy39
19Madelene GustavssonNina
 RK UddenTrombon - Pik Trumpf38
20Johanna BernsholtElectric Trouble G
 Oskarshamns RKElectro - Koncerz xx6
21Frida AnderssonTrombon
 Fagereke RFRoyal - Abbe1
22Joakim DidrikChrysler
 Eksjöortens RFCardento - Goldlöwe14
23Linda BjörkmanAlmeto´s Supreme
 Ishults SKAlmeto Z - Salient xx7
24Mikaela JonassonT.Wellie 5
 Vetlandaortens RFGermus R - Coriander56
25Pernilla JohanssonAsterix
 Kinda RFOkänd54
26Anjelica IngemarsonBad Boy
 Värnamo KappeledBeach Boy - Gourmet44
27Jennie HolmVrianda
 Vetlandaortens RFPatijn - Batello41
28Hanna JohanssonGloqui Z
 Anebyortens RKGlorial - Quick Star53
29Sara JohannessonMagia
 Svarttorps RSReval - Kantusz47
30Anne LarsenDelamic
 Ishults SKDe la Gardie - Watzmann71
 
till toppen

Klass 3 - Hoppning bed. A Avd. B
8 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
-202Anna JosefssonSportsman S
 Vetlandaortens RF 125
-201Peter OttossonQuick Rouge
 VästerviksortenQuidames Rubin - Guille Rock xx127
101Viktoria KarlfeldtFerrari
 VästerviksortenFeliciano (SWB) - Windwurf60
102Lina KarlssonDalwhinnie
 Vetlandaortens RFQuite Easy - Lion D'or x66
103Jennica HolmQlarissa af Pan
 Nässjö RidklubbQuite Easy - Cortez40
104Angelica EgforsRay of Light
 RK UddenPentagon - Labrador22
105Elin GladhDorinne
 Tranås RidklubbSolos Carex - Damiro32
106Angelica NilssonGrann Zalento
 Ölands RFGrannox - Artist85
 
till toppen

Klass 4 - Hoppning 1.10 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. A
20 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Anne LarsenDelamic
 Ishults SKDe la Gardie - Watzmann71
2Emma SimonssonVulcano
   132
3Agneta KarlssonEnya-Csardiania
 HultsfredsbygdenStanford - Napoleon62
4Martin StåhlforsQaramell
 Ölands RFFeliciano - Anart110
5Angelica NilssonSchnecke
 Ölands RFUskudar des Malais (SF) - Alpen Fürst87
6Emilia NilssonChanell-J
 VästerviksortenCharon - Picard88
7Daniel PetersonStifling Boy
 Ekenässjöns HSKCortus - Kadrilj96
8Josefin MagnussonCoral Bonfire
 Vikbolandets RFCortez - Diplomat81
9Nellan Söderquist WidenstedtWhite Feet
 RK UddenOkänd - Okänd117
10Johanna Torudd-OlssonQuite Good Guy
 Ölands RFQuite Easy - Grunewald123
11Frida PeterssonCapich
 Gamleby RKAngard - Gont97
12Madelene GustavssonNina
 RK UddenTrombon - Pik Trumpf38
13Jennie HolmVrianda
 Vetlandaortens RFPatijn - Batello41
14Frida AnderssonTrombon
 Fagereke RFRoyal - Abbe1
15Linda BjörkmanAlmeto´s Supreme
 Ishults SKAlmeto Z - Salient xx7
16Angelica EgforsRay of Light
 RK UddenPentagon - Labrador22
17Anjelica IngemarsonBad Boy
 Värnamo KappeledBeach Boy - Gourmet44
18Hanna JohanssonGloqui Z
 Anebyortens RKGlorial - Quick Star53
19Mikaela JonassonT.Wellie 5
 Vetlandaortens RFGermus R - Coriander56
20Anne LarsenSam´s Mystery
 Ishults SKSambesi - Mozart72
 
till toppen

Klass 4 - Hoppning 1.10 bed. A Avd. B
6 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
101Martin StåhlforsMr Combat
 Ölands RFTornesch - Irco Mena109
102Viktoria KarlfeldtFerrari
 VästerviksortenFeliciano (SWB) - Windwurf60
103Jennica HolmQlarissa af Pan
 Nässjö RidklubbQuite Easy - Cortez40
104Anna JosefssonSportsman S
 Vetlandaortens RF 125
105Angelica NilssonGrann Zalento
 Ölands RFGrannox - Artist85
106Ida LindersonArc-en-Ciel
 VästerviksortenRoderik - Cortez75
 
till toppen

Klass 5 - Hoppning 1.10 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. A
18 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Anne LarsenDelamic
 Ishults SKDe la Gardie - Watzmann71
2Frida SvenssonCaramelle
 Vimmerbyortens RFCastor - Modesto112
3Sofia KlingstedtCasual Mena
 Gamleby RKIrco Mena - Levantos II68
4Agneta KarlssonEnya-Csardiania
 HultsfredsbygdenStanford - Napoleon62
5Jessica KarlssonAmai
 Vetlandaortens RFFeliciano (SWB) - Lasandos64
6Sofia PartanenTybalia
 Mariestads RKKarandasj - Narcos II93
7Alexandra KarlssonGrace KJ
   124
8Frida PeterssonCapich
 Gamleby RKAngard - Gont97
9Cornelia StenÅseniusRingo Star
 Ölands RFPion - Edellmeister v Lommelhof106
10Karin StriegelMajoliqa (SWB)
 Oskarshamns RKMajim G - Willibald107
11Johanna EgermoOphassia BS
 VästerviksortenCarpaccio - Affido21
12Linda BjörkmanAlmeto´s Supreme
 Ishults SKAlmeto Z - Salient xx7
13Hanna HolmbergOlliwer
 VästerviksortenOkänd - Okänd42
14Eva JohanssonFlorinette (F. 2) (SWB)
 Vimmerbyortens RFSunshine Prince - Allegretto51
15Hanna JohanssonGloqui Z
 Anebyortens RKGlorial - Quick Star53
16Amanda JohanssonMunsboro Tennessee
 Vetlandaortens RFokänd48
17Carina JohanssonLandetto
 HultsfredsbygdenLandlord - Midas50
18Anne LarsenSam´s Mystery
 Ishults SKSambesi - Mozart72
 
till toppen

Klass 5 - Hoppning 1.10 bed. A Avd. B
9 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
-101Josefine SvenssonCool porter S
   135
101Sandra FranssonInkah
 Vimmerbyortens RFCorland - Grundyman xx26
102Viktoria KarlfeldtFerrari
 VästerviksortenFeliciano (SWB) - Windwurf60
103Ida BerglundLocantus MB
 Hakarps RyttarefRLicanto - Rapallo5
104Sofie JakobssonChagazzo
 VästerviksortenRagazzo - Neapel46
105Joakim DidrikBellman (SWB)
 Eksjöortens RFStanford - Hill's Double xx13
106Frida SvenssonDoma
 Vimmerbyortens RFDaims - Meldrajs113
107Sandra FranssonAkrobat
 Vimmerbyortens RFAkribori - Eloge25
108Viktoria KarlfeldtQuite Beyond Paradise (SWB)
 VästerviksortenQuite Easy - Windwurf59
 
till toppen

Klass 6 - Hoppning 1.00 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. A
18 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Anne LarsenDelamic
 Ishults SKDe la Gardie - Watzmann71
2Louise KristianssonAmbra
 Jump Club RSFArgentinus - Bellini69
3Sofia KlingstedtCasual Mena
 Gamleby RKIrco Mena - Levantos II68
4Agneta KarlssonEnya-Csardiania
 HultsfredsbygdenStanford - Napoleon62
5Marie TegnemoKarina
 RK UddenAtol - Rewir118
6Alexandra KarlssonGrace KJ
   124
7Karin StriegelMajoliqa (SWB)
 Oskarshamns RKMajim G - Willibald107
8Madeleine LindhExcell T
 Vimmerbyortens RFCorall - Bold Irish xx78
9rebecca stenströmEtan
 Eksjöortens RFChess - Jumper105
10Cornelia StenÅseniusRingo Star
 Ölands RFPion - Edellmeister v Lommelhof106
11Johanna EgermoOphassia BS
 VästerviksortenCarpaccio - Affido21
12Malin Blixth JohanssonUtopia B (SWB)
 Vimmerbyortens RFSir Caletto - Jasper8
13Ellen GustafssonMacon
 Vimmerbyortens RFSupermax Macho - Didriksen36
14Carina JohanssonDandini
 HultsfredsbygdenCortez - Midas II49
15Eva JohanssonFlorinette (F. 2) (SWB)
 Vimmerbyortens RFSunshine Prince - Allegretto51
16Amanda JohanssonMunsboro Tennessee
 Vetlandaortens RFokänd48
17Hanna HolmbergOlliwer
 VästerviksortenOkänd - Okänd42
18Anne LarsenSam´s Mystery
 Ishults SKSambesi - Mozart72
 
till toppen

Klass 6 - Hoppning 1.00 bed. A Avd. B
14 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
-102Rebecka HermanssonClochette d´or
 Vimmerbyortens RF 137
-101Josefine SvenssonUnder Cover
   134
101Sandra FranssonAkrobat
 Vimmerbyortens RFAkribori - Eloge25
102Sofie JakobssonChagazzo
 VästerviksortenRagazzo - Neapel46
103Jessica KarlssonZira
 Vetlandaortens RFquattro B65
104Ida LindersonArc-en-Ciel
 VästerviksortenRoderik - Cortez75
105Frida SvenssonDoma
 Vimmerbyortens RFDaims - Meldrajs113
106Sandra FranssonTamira
 Vimmerbyortens RFPomme Royal - Bayard24
107Ida BerglundLocantus MB
 Hakarps RyttarefRLicanto - Rapallo5
108Joakim DidrikBellman (SWB)
 Eksjöortens RFStanford - Hill's Double xx13
109Sarah JournathSnajper
 Vimmerbyortens RFBerberys - Szuan58
110Helena GustavssonZelda (SWB)
 Eksjöortens RFComefast xx - Playmate xx37
111Viktoria KarlfeldtQuite Beyond Paradise (SWB)
 VästerviksortenQuite Easy - Windwurf59
112Sandra FranssonInkah
 Vimmerbyortens RFCorland - Grundyman xx26
 
till toppen

Klass 7 - Hoppning 0.90 bed. Clear Round Avd. A
16 anmälda
IND. RESULTAT FRÅN LAGKLASSEN
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Ida LindersonGolden Sam
 VästerviksortenGoldmine xx - Irco Marco77
2Madeleine LindhLapsang
 Vimmerbyortens RFLipton - Abgar79
3Therese LennartsonMaritza
 Varbergs RK 73
4rebecca stenströmEtan
 Eksjöortens RFChess - Jumper105
5Marie TegnemoKarina
 RK UddenAtol - Rewir118
6Rebecca SandvallKris Kross (SWB)
 Oskarshamns RKHip Hop (SWB) - Stanford100
7Mathilda EdströmMr Doland
 VästerviksortenOkänd - Okänd18
8Sandra FranssonTamira
 Vimmerbyortens RFPomme Royal - Bayard24
9Fanny BeijerPerfekts
 Vimmerbyortens RFPedro - Frants4
10Malin Blixth JohanssonUtopia B (SWB)
 Vimmerbyortens RFSir Caletto - Jasper8
11Jessica KarlssonZira
 Vetlandaortens RFquattro B65
12Louise KristianssonAmbra
 Jump Club RSFArgentinus - Bellini69
13Helena GustavssonZelda (SWB)
 Eksjöortens RFComefast xx - Playmate xx37
14Sarah JournathSnajper
 Vimmerbyortens RFBerberys - Szuan58
15Ida LindersonArc-en-Ciel
 VästerviksortenRoderik - Cortez75
16Madeleine LindhExcell T
 Vimmerbyortens RFCorall - Bold Irish xx78
 
till toppen

Klass 7 - Hoppning 0.90 bed. A Avd. B
2 anmälda
IND. RESULTAT FRÅN LAGKLASSEN
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
-102Rebecka HermanssonClochette d´or
 Vimmerbyortens RF 137
-101Josefine SvenssonUnder Cover
   134
 
till toppen

Lista 100 - Lista över Uppstallning lördag Hästar
0 anmälda
 
RyttareHäst
UppfödareHärstamningHästnr
 
till toppen

Lista 200 - Lista över Uppstallning söndag Hästar
7 anmälda
 
RyttareHäst
UppfödareHärstamningHästnr
Martin StåhlforsQaramell
Ölands RFFeliciano - Anart110
Mats TorstenssonGinger Rose
Ölands RFAs You like it - Grunewald120
Mats TorstenssonLaquest KJ
Ölands RFRobin Z - Hertigen121
Agneta KarlssonEnya-Csardiania
HultsfredsbygdenStanford - Napoleon62
Angelica NilssonGrann Zalento
Ölands RFGrannox - Artist85
Angelica NilssonLou Bega
Ölands RFLacantus - Acobat II86
 
till toppen

Lista 300 - Lista över Meetinguppstallning Hästar
2 anmälda
 
RyttareHäst
UppfödareHärstamningHästnr
Sofia PartanenTybalia
Mariestads RKKarandasj - Narcos II93
Hanna JohanssonGloqui Z
Anebyortens RKGlorial - Quick Star53
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport