Vimmerbyortens RF 2010-09-11 - 2010-09-12
EQUIPE datasystem: Senaste startlista 2010-09-07 kl. 10:08
Klass 1 - Dressyr Lätt B:1 Kategori C
Klass 1 - Dressyr Lätt B:1 Kategori D
Klass 2 - Dressyr Lätt C:2 Kategori C
Klass 2 - Dressyr Lätt C:2 Kategori D
Klass 3 - Dressyr Lätt B:0 Kategori C
Klass 3 - Dressyr Lätt B:0 Kategori D
Klass 4 - Dressyr Lätt C:1 Kategori C
Klass 4 - Dressyr Lätt C:1 Kategori D
Lista 100 - Lista över Daguppstallning lördag 11/9 Hästar
Lista 200 - Lista över Daguppstallning söndag 12/9 Hästar
Lista 300 - Lista över Meetinguppstallning 11-12/9 Hästar

Klass 1 - Dressyr Lätt B:1 Kategori C
6 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Isabell Elmqvist Krabat IV
  Valdemarsviks RK Miclas Micado RNF 76 - Merrie Marshall RNF 1 2
2 Kajsa Rosén Manilla
  Hultsfredsbygden   13
3 Linnéa Rosén Grey Pearl
  Vimmerbyortens RF   15
4 Linda Diaz Vallas Joel
  Vissmålens RK Xandino - Horsemosens Charlie Brown 1
5 Sofia Bengtsson Beea
  Vimmerbyortens RF   14
6 Frida Gudmunsén Taigans Pepperoni
  Vimmerbyortens RF Vernons Peeping Tom RNF 114 - Gandhi RNF 82 4
 
till toppen

Klass 1 - Dressyr Lätt B:1 Kategori D
6 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Natalie Elmqvist Caenest Morgan
  Valdemarsviks RK Glantraeth King Flyer - Nebo Daniel 3
2 Lisa Karlsson Önnarps Laban
  Ishults SK Alladin - Öxenholm Marble Jr 7
3 Sara Bonds Mr Jonathan
  Vimmerbyortens RF   16
4 Therese Sundin Cordessa
  Skogslottens RF Mon Beck - Nuts 10
5 Klara Kågefors Oh,what a HERO
  Vimmerbyortens RF Marsvogel xx - Black Boy 8
6 Sanna Gustafsson Oldeberts Valentino
  Ljungby RK Valentino H - Oakley Bubbling On 5
 
till toppen

Klass 2 - Dressyr Lätt C:2 Kategori C
7 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Emma Lindström Bizmimic
  Vimmerbyortens RF   17
2 Kajsa Rosén Manilla
  Hultsfredsbygden   13
3 Frida Gudmunsén Taigans Pepperoni
  Vimmerbyortens RF Vernons Peeping Tom RNF 114 - Gandhi RNF 82 4
4 Isabell Elmqvist Krabat IV
  Valdemarsviks RK Miclas Micado RNF 76 - Merrie Marshall RNF 1 2
5 Sofia Bengtsson Beea
  Vimmerbyortens RF   14
6 Linda Diaz Vallas Joel
  Vissmålens RK Xandino - Horsemosens Charlie Brown 1
7 Linnéa Rosén Grey Pearl
  Vimmerbyortens RF   15
 
till toppen

Klass 2 - Dressyr Lätt C:2 Kategori D
6 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Sara Bonds Mr Jonathan
  Vimmerbyortens RF   16
2 Lisa Karlsson Önnarps Laban
  Ishults SK Alladin - Öxenholm Marble Jr 7
3 Therese Sundin Cordessa
  Skogslottens RF Mon Beck - Nuts 10
4 Sanna Gustafsson Oldeberts Valentino
  Ljungby RK Valentino H - Oakley Bubbling On 5
5 Natalie Elmqvist Caenest Morgan
  Valdemarsviks RK Glantraeth King Flyer - Nebo Daniel 3
6 Klara Kågefors Oh,what a HERO
  Vimmerbyortens RF Marsvogel xx - Black Boy 8
 
till toppen

Klass 3 - Dressyr Lätt B:0 Kategori C
7 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Linda Diaz Vallas Joel
  Vissmålens RK Xandino - Horsemosens Charlie Brown 1
2 Sofia Bengtsson Beea
  Vimmerbyortens RF   14
3 Sophie Södergren Debüdantin
  Eksjöortens RF Napoleon - Vernons Vineyard 12
4 Kajsa Rosén Manilla
  Hultsfredsbygden   13
5 Linnéa Rosén Grey Pearl
  Vimmerbyortens RF   15
6 Isabell Elmqvist Krabat IV
  Valdemarsviks RK Miclas Micado RNF 76 - Merrie Marshall RNF 1 2
7 Frida Gudmunsén Taigans Pepperoni
  Vimmerbyortens RF Vernons Peeping Tom RNF 114 - Gandhi RNF 82 4
 
till toppen

Klass 3 - Dressyr Lätt B:0 Kategori D
6 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Sanna Gustafsson Oldeberts Valentino
  Ljungby RK Valentino H - Oakley Bubbling On 5
2 Klara Kågefors Oh,what a HERO
  Vimmerbyortens RF Marsvogel xx - Black Boy 8
3 Lisa Karlsson Önnarps Laban
  Ishults SK Alladin - Öxenholm Marble Jr 7
4 Elin Gustavsson Dutch O'Seven
  Kinda Ridklubb okänd - okänd 6
5 Natalie Elmqvist Caenest Morgan
  Valdemarsviks RK Glantraeth King Flyer - Nebo Daniel 3
6 Matilda Svensson Fabian Pascal
  Målilla R&KS Okänd - Okänd 11
 
till toppen

Klass 4 - Dressyr Lätt C:1 Kategori C
7 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Frida Gudmunsén Taigans Pepperoni
  Vimmerbyortens RF Vernons Peeping Tom RNF 114 - Gandhi RNF 82 4
2 Kajsa Rosén Manilla
  Hultsfredsbygden   13
3 Linnéa Rosén Grey Pearl
  Vimmerbyortens RF   15
4 Sofia Bengtsson Beea
  Vimmerbyortens RF   14
5 Isabell Elmqvist Krabat IV
  Valdemarsviks RK Miclas Micado RNF 76 - Merrie Marshall RNF 1 2
6 Sophie Södergren Debüdantin
  Eksjöortens RF Napoleon - Vernons Vineyard 12
7 Linda Diaz Vallas Joel
  Vissmålens RK Xandino - Horsemosens Charlie Brown 1
 
till toppen

Klass 4 - Dressyr Lätt C:1 Kategori D
5 anmälda
 
Startnr Ryttare Häst
  Uppfödare Härstamning Hästnr
1 Elin Gustavsson Dutch O'Seven
  Kinda Ridklubb okänd - okänd 6
2 Sanna Gustafsson Oldeberts Valentino
  Ljungby RK Valentino H - Oakley Bubbling On 5
3 Lisa Karlsson Önnarps Laban
  Ishults SK Alladin - Öxenholm Marble Jr 7
4 Klara Kågefors Oh,what a HERO
  Vimmerbyortens RF Marsvogel xx - Black Boy 8
5 Natalie Elmqvist Caenest Morgan
  Valdemarsviks RK Glantraeth King Flyer - Nebo Daniel 3
 
till toppen

Lista 100 - Lista över Daguppstallning lördag 11/9 Hästar
0 anmälda
 
Ryttare Häst
Uppfödare Härstamning Hästnr
 
till toppen

Lista 200 - Lista över Daguppstallning söndag 12/9 Hästar
0 anmälda
 
Ryttare Häst
Uppfödare Härstamning Hästnr
 
till toppen

Lista 300 - Lista över Meetinguppstallning 11-12/9 Hästar
3 anmälda
 
Ryttare Häst
Uppfödare Härstamning Hästnr
Linda Diaz Vallas Joel
Vissmålens RK Xandino - Horsemosens Charlie Brown 1
Sanna Gustafsson Oldeberts Valentino
Ljungby RK Valentino H - Oakley Bubbling On 5
Kajsa Rosén Manilla
Hultsfredsbygden   13
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport