Klass 1 - Hoppning 1.10 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. A Preliminär
11 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamning 
1Josephine DahlbergDiamond Aroma
 Vimmerbyortens RFAram - King of Diamonds 
2Alexandra ErikssonStanciano
 VästerviksortenFeliciano - Stanford 
3Johanna EgermoFlorence
 VästerviksortenLandlord - Jasper 
4Klara WennströmSanta
 MantorpsryttarnaSpars - Lakmuss 
5Frida SvenssonCaramelle
 Vimmerbyortens RFCastor - Modesto 
6Madelene GustavssonNina
 RK UddenTrombon - Pik Trumpf 
7Josefina GunnarssonBianco
 VästerviksortenCardento - Strong Statement xx 
8Ida RamströmAcina
 FolkungabygdenAcacio (ex Acagion) - Egerländer 
9Beatrice Henriksson2 Hot 4 U
 VästerviksortenLove 2 U 2 - Beach Boy 
10Pernilla JohanssonAsterix
 Kinda RFOkänd 
11Lovisa NyborgMarynika
 Ekenässjöns HSKWest - Toledo 
 
till toppen

Klass 1 - Hoppning 1.10 bed. A Avd. B Preliminär
6 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamning 
101Josefina GunnarssonGisparia
 VästerviksortenSanta Cruz VDL - Toe Hold xx 
102Frida SvenssonDoma
 Vimmerbyortens RFDaims - Meldrajs 
103Nikki MattssonCassidi Girl
 Vetlandaortens RFCassius Clay - Democraat 
104Isabell Djurstedt BrobergNenta
 Sävsjö RidklubbFlush - Alegro 
105Karin GrumertCarillo
 VästerviksortenCardento - Utrillo 
106Josefina GunnarssonCelizto
 VästerviksortenCellestial - Dobrock 
 
till toppen

Klass 2 - Hoppning 1.00 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. A Preliminär
20 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamning 
1Carina JohanssonLandetto
 HultsfredsbygdenLandlord - Midas 
2Klara WennströmSanta
 MantorpsryttarnaSpars - Lakmuss 
3Pernilla JohanssonAsterix
 Kinda RFOkänd 
4Beatrice Henriksson2 Hot 4 U
 VästerviksortenLove 2 U 2 - Beach Boy 
5Jennifer KarlssonAthletica
 Vimmerbyortens RFElmshorn - Ahorn Z 
6Madelene GustavssonNina
 RK UddenTrombon - Pik Trumpf 
7Johanna HartzellFazett
 Västerviksorten  
8Johanna EgermoCalatis Camitiis
 VästerviksortenCagliostro - Ivigtut 
9Josephine DahlbergDiamond Aroma
 Vimmerbyortens RFAram - King of Diamonds 
10Josefina GunnarssonBianco
 VästerviksortenCardento - Strong Statement xx 
11Alexandra KarlssonGrace Kj
 Vimmerbyortens RFCardento - Grunewald 
12Ida RamströmAcina
 FolkungabygdenAcacio (ex Acagion) - Egerländer 
13Madelene LindhExcell T
 Vimmerbyortens RF  
14Ida-Maria EstehagClaudio (SWB)
 Jönköpings FKCortus - Jocer 
15Lovisa NyborgMarynika
 Ekenässjöns HSKWest - Toledo 
16Mimmi LandeliusIsadora
 VästerviksortenStanford - Ganesco 
17Maria GustavssonPearl
 NyckelryttarnaGoldmine xx 
18Sanna BornhedeLeila
 Nässjö RidklubbGoldlöwe - Hartung 
19Jenny MelkerssonAlmira vanīt Hageland
 Eksjöortens RFOrlando - Sir de Verneuil xx 
20Carina JohanssonDandini
 HultsfredsbygdenCortez - Midas II 
 
till toppen

Klass 2 - Hoppning 1.00 bed. A Avd. B Preliminär
7 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamning 
101Josefina GunnarssonGisparia
 VästerviksortenSanta Cruz VDL - Toe Hold xx 
102Nikki MattssonCassidi Girl
 Vetlandaortens RFCassius Clay - Democraat 
103Frida SvenssonDoma
 Vimmerbyortens RFDaims - Meldrajs 
104Isabell Djurstedt BrobergNenta
 Sävsjö RidklubbFlush - Alegro 
105Disa TörnvallSpanggaards Flash Dance
 FolkungabygdenSpanggaards Fellini - Donaumonarch 
106Viktoria KarlfeldtQuite Beyond Paradise (SWB)
 VästerviksortenQuite Easy - Windwurf 
107Josefina GunnarssonCelizto
 VästerviksortenCellestial - Dobrock 
 
till toppen

Klass 3 - Hoppning 1.00 bed. Två faser A:0/A:0 Avd. A Preliminär
18 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamning 
1Carina JohanssonDandini
 HultsfredsbygdenCortez - Midas II 
2Ida-Maria EstehagClaudio (SWB)
 Jönköpings FKCortus - Jocer 
3Malin Blixth JohanssonUtopia B (SWB)
 Vimmerbyortens RFSir Caletto - Jasper 
4Karolin HelanderBayrony
 Bättreopps HSRobin Z - Partisan 
5Sanna BornhedeLeila
 Nässjö RidklubbGoldlöwe - Hartung 
6Johanna EgermoCalatis Camitiis
 VästerviksortenCagliostro - Ivigtut 
7Maria GustavssonPearl
 NyckelryttarnaGoldmine xx 
8Eva JohanssonFlorinette (F. 2) (SWB)
 Vimmerbyortens RFSunshine Prince - Allegretto 
9Jenny MelkerssonAlmira vanīt Hageland
 Eksjöortens RFOrlando - Sir de Verneuil xx 
10Alexandra KarlssonGrace Kj
 Vimmerbyortens RFCardento - Grunewald 
11Ida lundahlHappy King Star
 Bättreopps HSRobin Z - Lester 
12Jennifer KarlssonAthletica
 Vimmerbyortens RFElmshorn - Ahorn Z 
13Joakim DidrikBellman
 Eksjöortens RFStanford - Hills Double xx 
14Marie TegnemoKarina
 RK UddenAtol - Rewir 
15Maria WetterströmLittle Wind QT
 Vimmerbyortens RFGoldlöwe - Moulin xx 
16Johanna HartzellFazett
 Västerviksorten  
17Madelene LindhExcell T
 Vimmerbyortens RF  
18Carina JohanssonLandetto
 HultsfredsbygdenLandlord - Midas 
 
till toppen

Klass 3 - Hoppning 1.00 bed. A Avd. B Preliminär
7 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamning 
101Sandra FranssonInkah
 Vimmerbyortens RFCorland - Grundyman xx 
102Josefina GunnarssonAchillea (SWB)
 VästerviksortenAer (SWB) - Weyden 
103Viktoria KarlfeldtQuite Beyond Paradise (SWB)
 VästerviksortenQuite Easy - Windwurf 
104Disa TörnvallSpanggaards Flash Dance
 FolkungabygdenSpanggaards Fellini - Donaumonarch 
105Maria WetterströmPom Boy QT
 Vimmerbyortens RFPomme Royal - Robin Z 
106Sandra FranssonAkrobat (SWB)
 Vimmerbyortens RFAkribori - Eloge 
107Josefina GunnarssonBrixton (SWB)
 VästerviksortenBriar - Diaghlyphard xx 
 
till toppen

Klass 4 - Hoppning 0.90 bed. Clear Round Avd. A Preliminär
14 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamning 
1Sandra FranssonInkah
 Vimmerbyortens RFCorland - Grundyman xx 
2Maria WetterströmLittle Wind QT
 Vimmerbyortens RFGoldlöwe - Moulin xx 
3Josefina GunnarssonAchillea (SWB)
 VästerviksortenAer (SWB) - Weyden 
4Ida lundahlHappy King Star
 Bättreopps HSRobin Z - Lester 
5Joakim DidrikBellman
 Eksjöortens RFStanford - Hills Double xx 
6Karolin HelanderBayrony
 Bättreopps HSRobin Z - Partisan 
7Eva JohanssonFlorinette (F. 2) (SWB)
 Vimmerbyortens RFSunshine Prince - Allegretto 
8Mimmi LandeliusIsadora
 VästerviksortenStanford - Ganesco 
9Malin Blixth JohanssonUtopia B (SWB)
 Vimmerbyortens RFSir Caletto - Jasper 
10Madelene LarssonSir Lancelot
 Vimmerbyortens RFLancier - Alpen Fürst 
11Marie TegnemoKarina
 RK UddenAtol - Rewir 
12Sandra FranssonAkrobat (SWB)
 Vimmerbyortens RFAkribori - Eloge 
13Maria WetterströmPom Boy QT
 Vimmerbyortens RFPomme Royal - Robin Z 
14Josefina GunnarssonBrixton (SWB)
 VästerviksortenBriar - Diaghlyphard xx 
 
till toppen

Lista 100 - Lista över Uppstallning Hästar Preliminär
0 anmälda
 
RyttareHäst
UppfödareHärstamning 
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport