Klass 1 - Dressyr Lätt A:3 Preliminär
22 anmälda
LAGDELTAGARE ÄR BARA FIKTIVA
Domare C: AnnCharlotte Holmstedt
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamning 
1Elisabet Strid-EgeRossio da Broa
 Gamleby RK (1)baliador II - danubio 
2Sandra HenryssonSaga Twist
 Bratteborgs RS (1)Akribori - Uttini 
3Gerd GärdeborgRomeo
 Nässjö Ridklubb (1)Master - Urbino 
4Susanna KlingstedtYlanus Gold
 Ishults SK (1)Hedlanda Good Boy - Bonaparte 
5Therese MagnfältBianca (33) (SWB)
 Tenhults RF (1)De la Gardie - Bernstein 
6Kristina TorstenssonAnderssonSindarve Magi
 Vimmerbyortens RF (1)Hugo - Marcus 
7Louise EllisonAlmina
 Hakarps RyttarefR (1)Nocturne - Utrillo 
8Anna Ege?????
 Gamleby RK (1)  
9Sofie DalengårdGood Caddy
 Bratteborgs RS (1)Good Future - Presto xx 
10Karin JonassonTequila Rose
 Nässjö Ridklubb (1)okänd - okänd 
11Linda BjörkmanAlmeto's Supreme
 Ishults SK (1)Almeto Z - Salient xx 
12Annelie RamnérMorning baronesse x
 Tenhults RF (1)Red baron - Wildvogel 
13Annelie Af EkenstamYrja
 Vimmerbyortens RF (1)Peron 124 - Frippe 91 
14Therese GustavssonEweniquee
 Hakarps RyttarefR (1)Okänd - Okänd 
15Rebecka HermanssonRamses II
 Vimmerbyortens RFRomeo - Urbino 
16Eva JohanssonRolls Royce (SWB)
 Tenhults RFRoyal - Good Future 
17Åsa LindforsJR
 Nässjö RidklubbBriar - Amiral 
18Anna WigeliusZeke
 Nässjö RidklubbZephyr - Herkules 
19Kristina AdolfssonTariff
 Nässjö RidklubbLeuthen I - Swift 
20Angelica ÖstemarNelsson
 Hakarps RyttarefRBellini 
21Linda BjörkmanAlmeto's Supreme
 Ishults SKAlmeto Z - Salient xx 
22Mirjam BlomsterCalling Wild
 Vimmerbyortens RFokänd - okänd 
 
till toppen

Klass 2 - Dressyr Lätt B:3 Preliminär
23 anmälda
LAGDELTAGARE ÄR BARA FIKTIVA
Tävlingsledare: Ann Karlsson
Domare C: AnnCharlotte Holmstedt
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamning 
1Agnes Adolfsson????
 Gamleby RK (1)  
2Jimmy FrisellGiggolo
 Bratteborgs RS (1)  
3Kristina AdolfssonTariff
 Nässjö Ridklubb (1)Leuthen I - Swift 
4Anne LarsenSam´s Mystery
 Ishults SK (1)Sambesi 
5Eva JohanssonRolls Royce (SWB)
 Tenhults RF (1)Royal - Good Future 
6Rebecka HermanssonRamses II
 Vimmerbyortens RF (1)Romeo - Urbino 
7Angelica ÖstemarNelsson
 Hakarps RyttarefR (1)Bellini 
8Christine KarlssonCher
 VästerviksortenRavell - Origo 
9Karin JonassonTequila Rose
 Nässjö Ridklubbokänd - okänd 
10Sandra HenryssonSaga Twist
 Bratteborgs RSAkribori - Uttini 
11Susanna KlingstedtYlanus Gold
 Ishults SKHedlanda Good Boy - Bonaparte 
12Annelie RamnérMorning baronesse x
 Tenhults RFRed baron - Wildvogel 
13Christina AnderssonPomona
 VästerviksortenZinsky xx - Brabant 
14Kristin SamuelssonJever
 Kinda RFAkribori - Master 
15Therese MagnfältBianca (33) (SWB)
 Tenhults RFDe la Gardie - Bernstein 
16Åsa LindforsJR
 Nässjö RidklubbBriar - Amiral 
17Annelie Af EkenstamYrja
 Vimmerbyortens RFPeron 124 - Frippe 91 
18Mirjam Blomstercamille
 Vimmerbyortens RFDardel - walör 
19Kristina TorstenssonAnderssonSindarve Magi
 Vimmerbyortens RFHugo - Marcus 
20Therese GustavssonEweniquee
 Hakarps RyttarefROkänd - Okänd 
21Gerd GärdeborgRomeo
 Nässjö RidklubbMaster - Urbino 
22Louise EllisonAlmina
 Hakarps RyttarefRNocturne - Utrillo 
23Sofie DalengårdGood Caddy
 Bratteborgs RSGood Future - Presto xx 
 
till toppen

Klass 50 - Dressyr LAGKLASS LB:3 O LA;3 Lag Preliminär
21 anmälda
OBS DETTA ÄR BARA EN STÖDLISTA TILL NEDANSTÅENDE LAGINDELNING. STARTLISTA SE KLASS 1 O 2
Domare C: AnnCharlotte Holmstedt
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamningHästnr
1Agnes Adolfsson????
 Gamleby RK (1) 29
1Elisabet Strid-EgeRossio da Broa
 Gamleby RK (1)baliador II - danubio27
2Jimmy FrisellGiggolo
 Bratteborgs RS (1) 3
2Sandra HenryssonSaga Twist
 Bratteborgs RS (1)Akribori - Uttini14
3Kristina AdolfssonTariff
 Nässjö Ridklubb (1)Leuthen I - Swift4
3Gerd GärdeborgRomeo
 Nässjö Ridklubb (1)Master - Urbino13
4Susanna KlingstedtYlanus Gold
 Ishults SK (1)Hedlanda Good Boy - Bonaparte21
4Anne LarsenSam´s Mystery
 Ishults SK (1)Sambesi22
5Eva JohanssonRolls Royce (SWB)
 Tenhults RF (1)Royal - Good Future18
5Therese MagnfältBianca (33) (SWB)
 Tenhults RF (1)De la Gardie - Bernstein24
6Kristina TorstenssonAnderssonSindarve Magi
 Vimmerbyortens RF (1)Hugo - Marcus1
6Rebecka HermanssonRamses II
 Vimmerbyortens RF (1)Romeo - Urbino15
7Angelica ÖstemarNelsson
 Hakarps RyttarefR (1)Bellini2
7Louise EllisonAlmina
 Hakarps RyttarefR (1)Nocturne - Utrillo11
8Anna Ege?????
 Gamleby RK (1) 30
9Sofie DalengårdGood Caddy
 Bratteborgs RS (1)Good Future - Presto xx10
10Karin JonassonTequila Rose
 Nässjö Ridklubb (1)okänd - okänd19
11Linda BjörkmanAlmeto's Supreme
 Ishults SK (1)Almeto Z - Salient xx7
12Annelie RamnérMorning baronesse x
 Tenhults RF (1)Red baron - Wildvogel25
13Annelie Af EkenstamYrja
 Vimmerbyortens RF (1)Peron 124 - Frippe 915
14Therese GustavssonEweniquee
 Hakarps RyttarefR (1)Okänd - Okänd12
 
till toppen

Klass 50 - Dressyr LAGKLASS LB:3 O LA;3 Lag Preliminär
7 startande lag
 
StartnrUppfödareLagnr
  Lagledare
   RyttareHäst 
1Gamleby RKLag 1
   
 
  1Agnes Adolfsson???? 
  1Elisabet Strid-EgeRossio da Broa 
  8Anna Ege????? 
2Bratteborgs RSLag 1
   
 
  2Jimmy FrisellGiggolo 
  2Sandra HenryssonSaga Twist 
  9Sofie DalengårdGood Caddy 
3Nässjö RidklubbLag 1
   
 
  3Kristina AdolfssonTariff 
  3Gerd GärdeborgRomeo 
  10Karin JonassonTequila Rose 
4Ishults SKLag 1
   
 
  4Susanna KlingstedtYlanus Gold 
  4Anne LarsenSam´s Mystery 
  11Linda BjörkmanAlmeto's Supreme 
5Tenhults RFLag 1
   
 
  5Eva JohanssonRolls Royce (SWB) 
  5Therese MagnfältBianca (33) (SWB) 
  12Annelie RamnérMorning baronesse x 
6Vimmerbyortens RFLag 1
   
 
  6Kristina TorstenssonAnderssonSindarve Magi 
  6Rebecka HermanssonRamses II 
  13Annelie Af EkenstamYrja 
7Hakarps RyttarefRLag 1
   
 
  7Angelica ÖstemarNelsson 
  7Louise EllisonAlmina 
  14Therese GustavssonEweniquee 
 
till toppen

Lista 100 - Lista över Uppstallning Hästar Preliminär
14 anmälda
 
RyttareHäst
UppfödareHärstamning 
Kristina AdolfssonTariff
Nässjö RidklubbLeuthen I - Swift 
Linda BjörkmanAlmeto's Supreme
Ishults SKAlmeto Z - Salient xx 
Mirjam Blomstercamille
Vimmerbyortens RFDardel - walör 
Mirjam BlomsterCalling Wild
Vimmerbyortens RFokänd - okänd 
Louise EllisonAlmina
Hakarps RyttarefRNocturne - Utrillo 
Therese GustavssonEweniquee
Hakarps RyttarefROkänd - Okänd 
Gerd GärdeborgRomeo
Nässjö RidklubbMaster - Urbino 
Eva JohanssonRolls Royce (SWB)
Tenhults RFRoyal - Good Future 
Susanna KlingstedtYlanus Gold
Ishults SKHedlanda Good Boy - Bonaparte 
Anne LarsenSam´s Mystery
Ishults SKSambesi 
Åsa LindforsJR
Nässjö RidklubbBriar - Amiral 
Therese MagnfältBianca (33) (SWB)
Tenhults RFDe la Gardie - Bernstein 
Annelie RamnérMorning baronesse x
Tenhults RFRed baron - Wildvogel 
Kristina TorstenssonAnderssonSindarve Magi
Vimmerbyortens RFHugo - Marcus 
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport