Klass 3 - Dressyr Lätt B:0 Kategori B + C Preliminär
7 anmälda
Domare C: Christina Johansson
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamning 
1Kajsa Rosén WikstenTeodor
 HultsfredsbygdenTrojka viking 440 - Granit 368 
1Lottie HolmstrandLittle Angel
 Falkens HS  
2Tove DanielssonEve´s Summer Flower
 HultsfredsbygdenChewano van de Langenvieuw 
3Frida GudmunsénTaigans Pepperoni
 Vimmerbyortens RFVernons Peeping Tom RNF 114 - Gandhi RNF 82 
4Kajsa LagergrenRomeo
 HultsfredsbygdenOkänd 
5Isabell ElmqvistKrabat IV
 Överums HSFMiclas Micado RNF 76 - Merrie Marshall RNF 1 
6Julia BerglundOllies Sweet Pumpkin
 Gamleby RKRookery Full Flight RWC 1 - Deytheur Brenin Ap Lyn WSB 123 
 
till toppen

Klass 3 - Dressyr Lätt B:0 Kategori D Preliminär
9 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamning 
1Lisa KarlssonÖnnarps Laban
 Ishults SKAlladin - Öxenholm Marble Jr 
2Maria GardstigJonssonWest Moonlight
 RK Uddenokänt - okänt 
3Anna OdéhnMax
 Fagereke RFZaminox - Bolero 
4Tua RosenbergUlricedahls Twist RC 968
 RK UddenBlueChief RC 14 - Värbergs Castor RC 7 
5Anna EkGwendolyn Windflower
 Ekenässjöns HSKEduard - Pioner's Casper 
6Matilda ElmströmKenji De La Polka
 Blomstermåla RFUulan des E Tangs 
7Emma EdgrenOh, how i love you
 HultsfredsbygdenHoneymoon Star - Satellit 
8Matilda SvenssonFabian Pascal
 Vetlandaortens RFOkänd - Okänd 
9Natalie ElmqvistCaenest Morgan 58386
 Överums HSFGlantraeth King Flyer - Nebo Daniel 
 
till toppen

Klass 4 - Dressyr Lätt C:1 Kategori B + C Preliminär
9 anmälda
Domare C: Christina Johansson
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamning 
1Lottie HolmstrandIndra
 Falkens HS  
2Kajsa Rosén WikstenTeodor
 HultsfredsbygdenTrojka viking 440 - Granit 368 
1Lottie HolmstrandLittle Angel
 Falkens HS  
2Isabell ElmqvistKrabat IV
 Överums HSFMiclas Micado RNF 76 - Merrie Marshall RNF 1 
3Emma LindströmBizmimic
 Vimmerbyortens RFMöllans Crazy RC - Kimble RC 22 
4Julia BerglundOllies Sweet Pumpkin
 Gamleby RKRookery Full Flight RWC 1 - Deytheur Brenin Ap Lyn WSB 123 
5Tove DanielssonEve´s Summer Flower
 HultsfredsbygdenChewano van de Langenvieuw 
6Frida GudmunsénTaigans Pepperoni
 Vimmerbyortens RFVernons Peeping Tom RNF 114 - Gandhi RNF 82 
7Kajsa LagergrenRomeo
 HultsfredsbygdenOkänd 
 
till toppen

Klass 4 - Dressyr Lätt C:1 Kategori D Preliminär
11 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 UppfödareHärstamning 
1Maria GardstigJonssonWest Moonlight
 RK Uddenokänt - okänt 
2Emilia AsplundPeter
 Åseda RFokänd - okänd 
3Natalie ElmqvistCaenest Morgan 58386
 Överums HSFGlantraeth King Flyer - Nebo Daniel 
4Clara RydholmFredriksbergs Onyx
 VästerviksortenDart Light RNF - Silverlea Buckskin 
5Lisa KarlssonÖnnarps Laban
 Ishults SKAlladin - Öxenholm Marble Jr 
6Anna EkGwendolyn Windflower
 Ekenässjöns HSKEduard - Pioner's Casper 
7Matilda ElmströmKenji De La Polka
 Blomstermåla RFUulan des E Tangs 
8Matilda SvenssonFabian Pascal
 Vetlandaortens RFOkänd - Okänd 
9Anna OdéhnMax
 Fagereke RFZaminox - Bolero 
10Emma EdgrenOh, how i love you
 HultsfredsbygdenHoneymoon Star - Satellit 
11Tua RosenbergUlricedahls Twist RC 968
 RK UddenBlueChief RC 14 - Värbergs Castor RC 7 
 
till toppen

Lista 200 - Lista över Uppstallning lördag Hästar
1 anmälda
 
RyttareHäst
UppfödareHärstamningHästnr
Tove DanielssonEve´s Summer Flower
HultsfredsbygdenChewano van de Langenvieuw4
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport